У США розраховують, що Зеленський покаже свою незалежність від олігархів


Колишній директор ЦРУ і командувач Центрального командування США Девід Петреус і екс-посол США в Україні Джон Гербст сподіваються, що президент Володимир Зеленський покаже свою незалежність від олігархів

Про це повідомляє The Hill. Об этом сообщает lastnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Перші призначення нового президента дають надію на те, що реформи, до яких прагне (український — ред.) народ, можуть бути реалізовані. Безумовно, існує занепокоєння з приводу призначення глави Офісу президента, який працював у одного з найвідоміших олігархів країни, але президент Володимир Зеленський буде мати широкі можливості продемонструвати свою незалежність", — сказано у матеріалі.

У публікації наголошується, що заплановані на 21 липня парламентські вибори, очевидно, посилять владу президента, наділивши його більшістю у парламенті, яка необхідна для прийняття законів без сторонньої допомоги.

Іншим великим викликом для Зеленського називають відсутність у нього політичного досвіду і спроби Росії зіграти на цьому.

Зате, на їхню думку, Зеленський вже продемонстрував кмітливість."Це те, що екс-полковник КДБ Володимир Путін вчився використовувати", — відзначили Гербст й Петреус.

"Будучи тільки обраним президентом, він спритно відреагував на першу провокацію Путіна про видачу російських паспортів українським громадянам на підконтрольній Кремлю території Донбасу на сході України", — зазначили вони.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/u_ssha_rozrakhovuyut_scho_zelenskyy_pokazhe_svoyu_nezalezhnist_vid_oligarkhiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя